Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Сни про кохання, самі рідкісні тлумачення

Сни про кохання, самі рідкісні тлумачення

Назад
Українська
Сни про кохання, самі рідкісні тлумачення

Сон про любов. Побачити в сні кохану людину - означає задоволення Вашим теперішнім оточенням. Побачити, що любов інших наповнює Вас щастям, передвіщає, що успішне ведення справ дасть Вам достаток і волю від повсякденних турбот. Якщо Ви виявите в сні, що любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття - це означає, що перед Вами встане важке запитання: чи не краще Вам змінити свій спосіб життя або женитися й домогтися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє. Для чоловіка або дружини побачити в сні, що вони люблять один одного, означає величезне сімейне щастя й веселі тямущі діти, які принесуть їм радість. Побачити в сні люблячих батьків - передвіщає, що Ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту й положення в суспільстві. У сні любити тварин - вказує на задоволеність, хоча, може Бути, Ви самі так не вважаєте; але через якийсь час доля винагородить Вас усім, що дасть Вам це відчуття.
 
Сон про поцілунок. Побачити в сні дітей, що цілуються, - означає щасливе примирення в родині й задоволення в роботі. Побачити, що Ви цілуєте свою матір - передвіщає, що Вас чекає успіх в підприємництві, любов і повага друзів. Цілувати брата або сестру - знак майбутніх задоволень і доброї дружби. Цілувати кохану в темряві - передвіщає небезпеки й розпусту, а цілувати її при світлі - означає, що Ви не зміните своїх шляхетних відносин до жінок. Цілувати в сні незнайому жінку - передвісник аморальних вчинків. Побачити, що суперник цілує Вашу кохану - знак, що Вам грозить небезпека втратити її повагу. Для чоловіка й жінки побачити сон, у якому вони цілують один одного - означає духовну гармонію, що ніколи не покине їхній будинок. Якщо в сні Ви цілуєте ворога - це означає, що Ви доможетеся успіху в примиренні із другом. Якщо молодій особі сниться, як хтось застиг її зненацька, коли вона цілувалася із шанувальником - сон передвіщає їй зухвалі вчинки з боку її мнимих друзів.
 
Сон про коханця. Бачити в сні, що Вам не подобається Ваш коханець, передвіщає, що хтось, що заявляє свої права на Вас, може оточити Вас неприємностями. Якщо Ви бачите поруч із собою в ліжку людину незнайому - Ваша незадоволеність буквально всім буде вносити занепокоєння в життя всіх навколишніх. Якщо з Вами в ліжку перебуває якась тварина - то Вас очікують невдачі без кінця й краю.

Сон про коханку. Для чоловіка бачити в сні, що він у товаристві коханки, передвіщає погрозу публічної ганьби, що затьмарить його щирий характер і стан справ. Для жінки бачити себе в сні наложницею - означає, що вона сама себе принизить непристойною поведінкою. Якщо чоловік бачить у сні, що його коханка невірна йому - це означає зіткнення, що відбудеться наяву з давніми ворогами. В результаті цього його очікують втрати.

Адміністрація сайту

Оцінка: 5 (голосів 2)